Андрій Книжний

Тренер з інтерактивного театру. Працюю тренером молодіжних проектів, готую гідів I-Walk та пересувних виставок «Разом» та «Моє місце», проводжу дискусії з методиками Free2choose (по короткометражних роликах про права людини), педагог в таборах «Будуємо мости замість стіни».

Тренер у першому Літньому інституті програми «Навчай для України»-2017. Координатор Київського клубу толерантності для підлітків в 2015-2016 р. Проходив тримісячне стажування в неурядовій самоосвітній ініціативі в Німеччині восени 2016. Залучаю до участі у футболі дівчат і хлопців різного віку в рамках проектів «Футбол проти расизму». Проводжу майстеркласи з малювання трафаретів та ізраїльської системи самооборони Крав-мага.

Сфера професійних інтересів: неформальна освіта як засіб трансформації світу на засадах свободи, рівності й солідарності; фемінізм; антирасизм; міжетнічні та міжособистісні відносини в полікультурному суспільстві.

Влітку в походах досліджую Карпатські гори. Вегетаріанець, граю на гітарі та губній гармоніці, пишу соціальну поезію, підтримую низові антиавторитарні ініціативи. Кваліфікація: інженер-механік, спеціаліст. 13 років досвіду участі у тренінгах з неформальної освіти, семінарах та школах з прав людини та толерантності.