Мирослав Грінберг

Співзасновник та голова Правління Київського освітнього центру «Простір толерантності». Десять років працював шкільним психологом. Методист та вихователь дитячих таборів «Джерела толерантності» (2002-2016), «Європейскьий табір» (2015-2016), «Джерела толерантності-Кавказ» (з 2012), «Будуємо мости, а не стіни» (з 2014).

Координатор та тренер проектів «Футбол проти расизму», «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців та шкільних психологів», Школи вихователів. Тренер гідів-фасилітаторів, педагогів та психологів проектів «Моє місце» та «Разом». Викладає курс «Толерантність та недискримінація» для Національної поліції України. Тренер літнього інституту «Навчай для України – 2017».

Автор книг «Полікультуріка – як організувати виховання міжкультурної толерантності в школі та позашкільній діяльності: навчально-методичний посібник» (у співавторстві), «Футбол проти расизму: інформаційна брошура для педагогів та футбольних вболівальників».

Сфера професійних інтересів: педагогіка, психологія, антирасизм, філософія прав людини, наукова методологія. У вільний час грає у шахи, читає фантастичну літературу та детективи.