Анна Ленчовська

Виконавча директорка Київського Освітнього Центру «Простір толерантності», консультантка фонду Шоа університету Південної Каліфорнії в Україні.

Має вищу психологічну освіту. Співавторка виставки «Разом» (2011), методичного посібника «Полікультуріка» (2010), посібника «Я, ти, він, вона...» (2009), авторка посібника «Free to Choose», освітніх матеріалів про дітей-біженців, навчальних матеріалів на платформі Iwitness. Проводить тренінги з педагогіки, вікової психології, міжкультурної освіти, історичної пам’яті, психології викладання теми конфліктів і війни у школі. Працювала дитячим клінічним психологом.

Співкоординаторка літнього інституту «Навчай для України – 2017». Закінчила освітню програму II ступеня з психотерапії Київського гештальт університету, програми з групової та сімейної психотерапії. Проходила стажування у фонді Бертельсмана (Німеччина), Клініці з підліткової психіатрії та психотерапії (Німеччина).

Сфера професійних інтересів: дитяча психологія, організаційний розвиток, права людини, мирне врегулювання конфліктів, міжкультурна освіта, використання кіно для освіти з толерантності, психотерапія.