Анна Провозін

Піаністка та композиторка.

Навчалась грі на фортепіано у Львівській спеціалізованій музичній школі імені Соломії Крушельницької протягом одинадцяти років. Після цього грала на клавішах та писала музику в сучасному українському гурті «Колір» протягом трьох років.

Володіє знаннями в сфері музичної літератури, гармонії, композиторства, теорії музики та ін. галузях музики. Вміє грати як класичні твори, так і сучасну музику, та може навчити вас імпровізації. Має вищу освіту у галузі Культурології.

Окрім музичного напрямку, протягом 5 років займається професійним розвитком у сфері антидискримінації та прав людини. Працювала тренеркою та музикантом у проектах «Джерела толерантності» та «Європейський табір», на даному етапі працює в проектах “Sources of tolerance Moldova” та «Будуємо мости замість стін» («Мости 2.0»). Студентка магістратури у Швеції за спеціальністю Peace and Development Work («Мир та розвиток»), в рамках якої проводить дослідження по впливу мови ворожнечі на ЛГБТКІ спільноту. Активно бере участь у розробці проектів Amnesty International (Vaxjo department) та Vaxjo United Nations Association. Організаторка проекту “Close2You” за підтримки Freedom House Ukraine та засновниця маленького соціального старт-апу “No Phobia Store”.

Сфера професійних інтересів: освіта в сфері прав людини, боротьба з бідністю, цілі сталого розвитку, екологія та глобальне потепління, вплив музики та арту на права людини, peacebuilding, ЛГБТКІ активізм та фемінізм. Вегетаріанка, вчиться та практикує екологічний підхід до життя, у вільний час малює ілюстрації та займається графічним дизайном.