Вартість за конкурсом

Конкурс призначений для тих учасників, чиї батьки не в змозі сплатити повну вартість путівки. Частина собівартості путівки для таких учасників субсидується спонсорами.

Умови конкурсу буде опубліковано 1 березня. Він триватиме до 25 березня. Якщо бажаєте взяти участь у конкурсі, заповніть цю анкету

Всього конкурсних місць - до 15. Кількість залежить від пожертв спонсорів.

«Простір толерантності» робить все можливе, щоб знайти додаткові кошти для участі тих, хто не може оплатити повну вартість своєї путівки. Тому, якщо ви не потребуєте такої підтримки, просто заповнюйте анкету, сплачуйте свою участь - і будьте впевнені, що потрапите цього року до «Мостів»!

Умови конкурсу

  1. Будь-ласка, опиши, чому тобі потрібне дофінансування вартості участі.
  2. Зніми коротке відео про те, чому ти хочеш у «Мости 2020», розмісти у себе на Instagram і тегни tolerspace.ua Якщо у тебе немає інстаграм, надсилай посилання на файл з відео разом з конкурсною роботою.
  3. Будь ласка, подивись короткі інтерв`ю у проекті «Stories that move». Якщо потрібні українські субтитри, натисни в ютубі праворуч внизу на колесо.
  4. Яке з відео зачепило Тебе найбільше? Подивись його ще раз і дай відповіді на наступні питання: про що розповідає герой/героїня відео? Як Ти думаєш, чому для неї/нього це важливо? Який вплив, на Твою думку, мають стереотипи на поведінку людей? Чи траплялись у Твоєму житті випадки дискримінації? Як Ти вважаєш, як мають реагувати оточуючі, щоб зупинити дискримінацію? Що Ти можеш робити для того, щоб створити безпечний простір?
  5. Сформуй зі своїх відповідей есе на 1-1,5 сторінки А4, або намалюй цю історію у вигляді коміксу.
  6. Надсилай нам на електронну пошту: tolerancespace@gmail.com до 25 березня включно з поміткою «Конкурс». 30 березня отримаєш відповідь на той емейл, який вказала(в) під час реєстрації.
  7. ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ
  8. Перевір email адресу!