Андрій Книжний

Тренер з інтерактивного театру. Працює тренером молодіжних проектів, готує гідів пересувної виставки «Разом» та «Моє місце», володіє методикою проведення дискусій за короткометражними роликами про права людини Free2chose, педагог в таборах «Будуємо мости замість стін» та Eurocamp.

Працює з методикою Театру пригноблених з підлітками та дорослими. Тренер у першому Літньому інституті програми «Навчай для України»-2017. Координатор Київського клубу толерантності для підлітків в 2015-2016 р. Проходив тримісячне стажування в неурядовій самоосвітній ініціативі в Німеччині восени 2016. Залучає до участі у футболі дівчат і хлопців різного віку в рамках проектів “Футбол проти расизму”. Проводить майстеркласи з малювання трафаретів та ізраїльської системи самооборони Крав-мага.

Сфера професійних інтересів: неформальна освіта як засіб трансформації світу на засадах свободи, рівності й солідарності; фемінізм; антирасизм; міжетнічні та міжособистісні відносини в полікультурному суспільстві. Влітку в походах досліджує Карпатські гори. Вегетаріанець, грає на гітарі та губній гармоніці, пише поезії, підтримує низові антиавторитарні ініціативи. Кваліфікація: інженер-механік, спеціаліст. Має 12 років досвіду участі в неформальних освітніх тренінгах, семінарах та школах з прав людини та толерантності.