Кіра Крейдерман

Психолог, тренер з громадянської освіти та міжкультурного діалогу. Координатор Міжнародної програми «Джерела толерантності» з міжетнічної толерантності для підлітків у Молдові, з 2011 року й до сьогодні; в Грузії у 2012 році.

Координатор та співавтор освітньої виставки про переселенців і волонтерів «Моє місце». Методист проекту «Будуємо мости, а не стіни». Тренер методики «Театру пригноблених» та форум-театру з 2007 року. Одна з ініціаторів проекту «Театр для діалогу». Співавтор виставки «Разом» з 2011 року. Співавтор методичних посібників «Прогулянки пам’яттю» (2014 р.) та «Полікультурика» (2010 р.) Працює зі створення освітнього відео-контенту з тренінговими групами в Молдові та Україні за методиками «Free2Create» (відео-дилеми з прав людини та недискримінації) та «Memory Walk» (відео-дослідження через пам’ятні місця у міському просторі). Тренер з інтерактивного театру літнього інституту «Навчай для України – 2017».

Любить, коли проекти, котрі вона створює, починають жити своїм життям. В команді Освітнього Центру цінує атмосферу свободи, можливість розділити спільні цінності та ідеї, та спільну реалізацію божевільних проектів, що крокують в ногу з часом та командою.