Конкурс

Щоб взяти участь у таборі потрібно пройти 3 кроки:

УВАГА! ОНОВЛЕННЯ:

В Мостах ще є місця на путівки за вартістю 4500 грн, тож ми продовжуємо подачу заявок до 15 березня. Путівки за повною вартістю можна придбати до 18 березня.

Крок 1

Заповнити коротку анкету на сайті, писати той емейл, яким щодня користуєтесь!

Придбати путівку за повною вартістю з проїздом (9800 грн до 18.03) та гарантовано отримати місце в таборі.

Якщо Ви бажаєте брати участь у конкурсі на знижку, то потрібно виконати та надіслати нам конкурсну роботу до 15 березня включно.

Крок 2

Діти, чиї конкурсні роботи будуть відібрані для участі в таборі, отримають лист від нас по емейлу, вказаному при реєстрації. Після підтвердження участі просимо батьків до 17 березня перерахувати благодійний внесок на проведення табору. Сума внеску за конкурсом 5100 грн (4500 грн путівка + 600 грн дорога з супроводом з Києва. Це 49% від вартості проживання і харчування, програми).

Ціна для дітей з прифронтової зони на підконтрольній Україні території (в тому числі вимушені переселенці): 1600 грн (внесок 1000 грн + оплата дороги з Києва 600 грн + дорога до Києва).

Перевага надаватиметься тим, хто вперше їде до табору «Будуємо мости, а не стіни» та гідам виставки «Моє місце». Проте є місця і для тих, хто вже були в цьому таборі.

Крок 3

Проїзд до місця проведення за рахунок батьків. Ми організуємо супровід дітей в табір з міста Києва. Якщо Ваша дитина їде з м. Київ, вартість проїзду, групової броні та супроводу - 600 грн.

Умови конкурсу

Сфотографуйся на фоні будь-якого моста та:
  1. Або напиши есе на 1 сторінку А4 або намалюй комікс на тему: «Історія про те, як об’єднатися заради спільної мети». Перед тим, як малювати, подумай над питаннями: Навіщо їм це стало потрібно? Чи легко було об'єднуватися? Що допомагало, а що заважало об'єднанню? Чи можливо залишатися собою, коли об’єднуєшся з іншими?
  2. Або на сторінці http://iwitness.usc.edu/SFI/Activity/ зареєструйся як student через код e9df414367. Ліворуч вибери панель Languages - Ukrainian - Натисни на картинку «Друзі в моєму житті». Завантаж файл пдф і відеофрагменти. Намалюй комікс до одного з відеофрагментів або до історії Ангеліни-Маріам-Джеми.
  3. Або заспівай пісню / зіграй на музичному інструменті => поясни, чому обираєш саме цей трек, як він пов'язаний з темою «Будуємо мости, а не стіни». Зніми це на відео та надсилай нам (наприклад, через https://wetransfer.com/)
Заповнюй анкету.
Перевір email адресу!

Надсилай конкурсну роботу разом з фото на мейл tolerancespace@gmail.com з темою листа «Мости-2018» та своє прізвище до 15 березня з тої емейл адреси, з якої ти реєструвався в анкеті.

До 16 березня ти отримаєш емейл з повідомленням про участь у таборі на адресу, з якої ти реєструвався\лась в анкеті.