Конкурс

Щоб взяти участь у таборі потрібно пройти 3 кроки:

Крок 1

Заповніть анкету: https://forms.gle/Qmgdaap6c5oqeSwR7, вкажіть той емейл, яким щодня користуєтесь!

Придбайте путівку за повною вартістю (10500 грн + оплата проїзду до 15.07 або 12000 + оплата проїзду до 07.08) та гарантовано отримати місце в таборі. Якщо Ви бажаєте брати участь у конкурсі на знижку, то потрібно виконати та надіслати нам конкурсну роботу до 27 червня включно. Конкурс продовжено. Ті учасники, які надіслали свої роботи до 20.06., отримують пріоритет.

Крок 2

Діти, чиї конкурсні роботи будуть відібрані для участі в таборі, отримають лист від нас по емейлу, вказаному при реєстрації. Після підтвердження участі просимо батьків впродовж тижня оплатити участь дитини. Сума внеску за конкурсом 6500 грн. + оплата проїзду. Це 54% від вартості проживання, харчування та програми.

Знижки за конкурсом можливі завдяки підтримці Конгресу національних громад України та компанії ОО «Інфопульс – Україна».

Крок 3

Проїзд до місця проведення за рахунок батьків. Ми організуємо супровід дітей до табору з міста Києва. Якщо Ваша дитина їде з Києва, вартість проїзду та супроводу - 600 грн.

Умови конкурсу

Сфотографуйся на фоні будь-якого моста та:
  1. Будь ласка, подивись короткі інтерв`ю молодих людей у проекті «Stories that move». Якщо потрібні українські субтитри, натисни в ютубі праворуч внизу на колесо.
  2. Яке з відео зачепило Тебе найбільше?
  3. Подивись його ще раз і дай відповіді на наступні питання: про що розповідає герой/героїня відео? Як Ти думаєш, чому для неї/нього це важливо? Який вплив, на Твою думку, мають стереотипи на поведінку людей? Чи траплялись у Твоєму житті випадки дискримінації? Як Ти вважаєш, як мають реагувати оточуючі, щоб зупинити дискримінацію?

Сформуй зі своїх відповідей есе на 1-1,5 сторінки А4, або намалюй цю історію у вигляді коміксу. Надсилай нам на електронну пошту: tolerancespace@gmail.com  до 27 червня включно з поміткою «Конкурс». Ти отримаєш відповідь на той емейл, який вказала(в) під час реєстрації.

Заповнюй анкету.
Перевір email адресу!